Info
Hlasujte >>
Chcete aby sme Vás kontaktovali pred odoslaním zásielky?
Iba v prípade komplikácii
24.51% (14142)
Vždy pred odoslaním emailom
19.20% (11082)
Netreba, odoslať čím skôr. Stačí info o odoslaní
19.13% (11040)
Vždy pred odoslaním, je jedno ako
18.62% (10742)
Vždy pred odoslaním telefonicky
18.54% (10700)
Spolu hlasovalo: 57706
Ďakujeme, že sa zúčastňujete ankety
Aký alarm Vás najviac zaujíma?
Lacný
12.24%, (9178)
Dodatočný immobilizér
8.98%, (6738)
Vyhľadávanie cez satelit
8.82%, (6616)
Kašlem na všetko auto mám poistené
8.80%, (6602)
GSM alarm
8.78%, (6588)
Značkový
8.78%, (6588)
Mechanické zabezpečenie
8.75%, (6564)
Dvojcestný ( s pagerom)
8.71%, (6535)
Nechám si poradiť montážnym strediskom
8.71%, (6530)
Podľa recenzii
8.71%, (6530)
Skrytý vypínač
8.70%, (6528)
Spolu hlasovalo: 74997
Z tohto počítača sa už hlasovalo
Čo preferujete pri nákupe?
Cenu
12.75%, (9486)
Značku
9.86%, (7333)
Históriu predajcu
9.77%, (7266)
Odporúčanie známych
9.77%, (7266)
Prístup predajcu
9.77%, (7266)
Recenzie
9.77%, (7266)
Vzhľad
9.70%, (7216)
Dostupnosť
9.66%, (7183)
Podrobnosť informácii
9.51%, (7072)
Akcia (prípadne výpredaj)
9.44%, (7025)
Spolu hlasovalo: 74379
Z tohto počítača sa už hlasovalo
Reklamní partneri
Zaujímavé odkazy
Pri nákupe nad 50€ v maloobchodných cenách poskytujeme dopravu zadarmo. Tento spôsob dopravy sa zobrazí v ponuke po prekročení hodnoty objednávky nad 50€. Neplatí na akciové položky a položky výpredaja.
K nákupu nad 100€ v maloobchodných cenách (mimo akcií a položiek výpredaja) vám pribalíme malú pozornosť
Budeme radi ak otestujete aj našu stránku vo výstavbe: www.omegasecurity.sk
Úvod | Shop | Cenník |
Spoločnosť DEFEND SLOVAKIA bola založená v roku 1995 ako prvá pobočka skupiny DEFEND GROUP, ktorá sa tiež rozrástla mimo mnohých európskych krajín aj na ázijský a americký kontinent s cieľom pomôcť majiteľom automobilov ochrániť ich autá pred krádežou.

Ponúka totiž svojim zákazníkom najširší sortiment zabezpečovacích systémov automobilov. Zariadenia Defend sú pritom vysoko kvalitné, účinné, cenovo dostupné a umožňujú získať zľavy na poistnom až do výšky 30 %

PRODUKTY:

1. Defend Lock - MECHANICKÁ OCHRANA VÁŠHO AUTA

Dlhoročná prax potvrdzuje, že základnou metódou zabezpečenia automobilu stále zostáva aj napriek všetkým vymoženostiam elektroniky dobre a pevne mechanicky uzamknuté vozidlo. To si dobre uvedomujú aj poisťovne, ktoré poskytujú pri zabezpečení automobilu mechanickým zámkom radenia zľavu na poistnom až 15 %. Návratnosť investície sa tak pohybuje od 2,5 do 4,5 rokov.

Mechanický zámok radenia Defend Lock pritom spĺňa najvyššie súčasné požiadavky na bezpečnosť. Je totiž masívny a pevne spojený s karosériou auta a využíva unikátnu patentovanú zámkovú vložku. Obsluha zámkov Defend Lock je veľmi jednoduchá, pretože zámok sa dá zamknúť iba pootočením a zatlačením zámkovej vložky. K odomknutiu potom stačí ľahké pootočenie kľúča s vlastným Defend Lock profilom. Ponuka obsahuje niekoľko typov zámkov.

2. Defend Matic - ELEKTROMECHANICKÉ ZABEZPEČENIE VÁŠHO AUTA

Defend Matic je nová generácia zámku radenia automobilov. Prioritne je určená pre automatické prevodovky vybraných vozidiel. Nechcete Vaše auto vystavovať riziku odcudzeniu? Ručné zamykanie radiacej páky sa Vám zdá príliš zdĺhavé a nekomfortné? Zaobstarajte si Defend Matic. Pre uzamknutie Defend Matic stačí len nechať radiacu páku v polohe parking a použiť Defend dotykový čip.
Blokovanie radenia sa stalo synonymom pre zabezpečené vozidlo. Uzamykanie radenia požadujú do základnej výbavy svojich vozidiel leasingové spoločnosti. Poisťovne poskytujú na vozy vybavené uzamykaním radiacej páky zľavy na poistnom až 15 %.
Defend Matic uzamknete/odomknete dotykovým čipom cez kontaktné čítacie zariadenie v dosahu vodiča. S Defend Matic bude Vaše auto ešte bezpečnejšie a ovládanie zámku pohodlnejšie.

3. Defend Hook - elektromechanická ochrana kapoty

Defend Hook zabezpečí kapotu vozidla. Medzi najčastejšie vykrádané priestory patrí oblasť motora a kapoty. Ročne štatistiky uvádzajú až 12 tisíc prípadov, teda 32 aut denne! Defend Hook je unikátne elektromechanické zabezpečenie kapoty vozidla, ktoré aktívne chráni drahé súčiastky ako sú riadiaca jednotka, xenónové svetlomety či autobatéria. Časti systému sú umiestnené zvnútra karosérie automobilu, a tak nie je možné ich napadnúť zvonku.
Inštalácia Defend Hooku je nezávislá na ostatných zabezpečeniach vozidla, je však prepojiteľný s ďalšími produktmi Defend. Defend Hook je možne ovládať čipom alebo zámkom Defend Lock. V prípade typu CHIP o stave uzamknutia kapoty Vás informuje svetelná dióda. Ako vlastne funguje?
V prípade typu KEY je znásobený ochranný účinok zabezpečenia a poisťovne poskytujú zľavu na poistnom až 15 %. Investícia sa rýchlo vráti.

4. Defend Cargo - ELEKTROMECHANICKÁ ochrana nákladného priestoru

Defend Cargo uzamkne nákladný priestor Vášho vozidla. Nákladný priestor úžitkových a nákladných automobilov je, z hľadiska zabezpečenia, najrizikovejšia časť vozidla v cestnej premávke. Pritom sa mu často nevenuje dostatočna pozornosť. Riziko krádeže je prakticky neustále. V dobe jazdy, zastavenie auta v cestnej premávke, státie v rámci krátkej prestávky, pri dlhodobejšom odstavení vozidla ap.

Existuje tiež riziko krádeže zo strany osôb zodpovedných za prepravu. Všetky doposiaľ použité zabezpečenia otvárania nákladného priestoru sa sústredilo na zámkovú vložku, ktorá je však prístupná, napadnuteľná a prekonateľná zvonku. Riešením je vzdialené ovládanie elektro- mechanického zámku dverí nákladného priestoru z miesta vodiča.

5. Defend Locator - Satelitná ochrana vášho auta

Defend Locator je špičkový satelitný systém zaisťujúci zabezpečenie áut a ich prípadné vyhľadávanie, či podľa priania monitorovanie pohybu áut. Je to jediný satelitný systém, ktorý dostihne páchateľa už pri pokuse o narušenie / odcudzenie vozidla!
Poskytuje majiteľovi a dispečingu informácie o polohe a stave vozidla. Dispečing stráži vozidlo nepretržite 24 hodín denne a vďaka spolupráci s políciou sú prípadné zásahy veľmi rýchle. Majiteľ má možnosť zisťovania polohy vozidla z PC cez web. Kniha jázd je súčasťou systému, nie je nutné dokupovať ďalší modul

Vďaka vysokej účinnosti Defend Locatoru získajú zákazníci výrazné zľavy - až 30 % z poistnej čiastky. Návratnosť investície tak činí v priemere 3 roky. Defend Locator je možné prepojiť tiež s ďalšími elektronickými zabezpečeniami. Je ponúkaný v 3 prevedeniach.
www.defend.sk
Doba načítania stránky: 0.38178 s